Fittings mbrojtëse

Përshkrim i shkurtër:

  Përshkrim i shkurtër i energjisë elektrike pajisje Modeli shërbimeve kryesisht klasifikon pajisjeve elektrike metalike sipas karakteristikave të tyre dhe funksionet si lidhjen e pajisjeve metalike, varur pajisje ari, Zhangxianjia, mjetet vazhdueshme ari, mjetet mbrojtëse ari, mjetet ari e kontaktit, etj, të përdorura në linjat përkatëse lart sipas llojeve të tyre të ndryshme të produkteve, shumica e pajisjeve ari duhet të mbajnë tensionin më të madh në operacion, dhe disa prej tyre duhet të a ...


 • Port: Shanghai
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Përshkrim i shkurtër i pajisje të energjisë elektrike

   

  Modeli i shërbimeve kryesisht klasifikon pajisjeve elektrike metalike sipas karakteristikave të tyre dhe funksionet si lidhjen e pajisjeve metalike, varur pajisje ari, Zhangxianjia, mjetet vazhdueshme ari, mjetet mbrojtëse ari, mjetet ari e kontaktit, etj, të përdorura në linjat ajrore përkatëse sipas llojet e tyre të ndryshme të produkteve, shumica e pajisjeve gold need të mbajnë tensionin më të madh në operacion, dhe disa prej tyre duhet gjithashtu të siguruar që kontakti të mirë elektrike, ka të bëjë me sigurinë e telegrafik ose tower, edhe nëse është e dëmtuar. Ajo gjithashtu mund të shkaktojë dështimin qark. Prandaj, cilësia, përdorimi korrekt dhe instalimi i mjeteve ari, në linjën e transmetimit të sigurt ka një ndikim të caktuar. Krahasuar me metal tradicionale elektrike, metalike para-tela elektrike ka avantazhet e pesha të lehta, forca të lartë, kursimit të energjisë, instalim të lehtë, rezistencë të fortë korrozioni, performanca e mirë elektrike, universalitetit të lartë, pamja e të lehta, etj

  f42e6f13 65e6ac95


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !