FIGURA 8 kabllosh pajisje

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrim i shkurtër i pajisje kabllore kabllo fibër ADSS optike Zhangxianjia, varëse clip tela, kabllo fibër OPGW Zhangxianjia, varëse clip tela, OPPC overhead linjë Prunch aliazh elektrike seri: tela çeliku Prunch, teli alumini, tela izolimin dhe tela, varëse metalike, lidhjet e ndryshme, linjat roje, bare riparim, etj .. Prewinch hardware fibra kabllorë optike ka avantazhet e pesha të lehta, forca të lartë, kursimit të energjisë, instalim të lehtë, rezistencë të fortë korrozioni, performanca e mirë elektrike, të lartë ...


 • Port: Shanghai
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përshkrim i shkurtër i pajisje kabllore

  ADSS fibër optike kabllo Zhangxianjia, clip varëse teli, fibër OPGW kabllor Zhangxianjia, varëse clip tela, OPPC overhead linjë Prunch aliazh elektrike seri: tela Prunch çeliku, teli alumini, tela izolimin dhe tela, varëse metalike, lidhjet e ndryshme, linjat roje, bare riparim , etj .. Prewinch fibra kabllorë optike hardware ka avantazhet e pesha të lehta, forca të lartë, kursimit të energjisë, instalim të lehtë, rezistencë të fortë korrozioni, performanca e mirë elektrike, universalitetit të lartë dhe pamjen e të lehta.

  dsfeg (1) dsfeg (2)

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !