• banner02
 • banner03
 • banner01
 • 0180323131147
 • 余 缆 架
 • ADSS 悬垂 线夹
 • OPGW 光缆 耐 张
 • T- 接续 条
 • 导线 耐 张
 • 防震 锤 2
 • 跳线 接续 条
 • 铜 耐 张 线夹

Rreth nesh

Shanghai Shenyong  specializuar në projektimin, prodhimin dhe shitjet e linjës orientuar pirg elektrike forca të blinduara. Ajo gjithashtu ofron seri të shërbimeve për klientët tanë të tilla si instalimi, rindërtimin, riparimin e hoisting pajisjeve mekanike dhe rindërtimin dhe riparimin e pajisjeve elektrike të kontrollit, prodhimin dhe shitjet e strukturave, këshilluese të biznesit, kon përplasem, përpunimin e pajisje rimorkio. Kompania është e orientuar si në shtëpi dhe jashtë vendit dhe me kusht me Klasa një organizatë e korporatave të tregut. Është e specializuar në prodhimin e elektrike dhe telekomunikacionit linjës bazë forca të blinduara pirg Hank produkteve të thjeshta dhe romanin para-knotting seri. Prodhimet tona janë të aplikohen gjerësisht në telekomunikacionit, rrjetit të energjisë, elektrizuar.

Hekurudhor, dhe kabllo fibra optike. Produktet tona kanë cilësinë e dritës, vështirë-përpunimit, instaluar lehtë dhe të kursimit të energjisë e cila lejon për të superioritetit me të cilën lloj tjetër të clamps elektrike dhe telekomunikacioni forca të blinduara nuk mund të krahasohet.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat !