Слика 8 фитинзи кабел

Краток опис:

Краток опис на кабелски приклучоци ADSS оптички кабел Zhangxianjia, другар жица клип, OPGW влакна кабел Zhangxianjia, другар жица клип, OPPC надземни линија Prunch серија електрични легура: Prunch челична жица, алуминиумска жица, изолација жица и жица, другар метал, разни линкови, чувар линии, поправка барови, итн .. Prewinch оптички кабел хардвер има предности на мала тежина, висока јачина, заштеда на енергија, лесна инсталација, силен отпор на корозија, добри електрични перформанси, висока ...


 • Порт: Шангај
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  Краток опис на кабелски приклучоци

  ADSS оптички кабел Zhangxianjia, другар жица клип, OPGW влакна кабел Zhangxianjia, другар жица клип, OPPC надземни линија Prunch серија електрични легура: Prunch челична жица, алуминиумска жица, изолација жица и жица, другар метал, разни линкови, чувар линии, поправка барови , итн .. Prewinch оптички кабел хардвер има предности на мала тежина, висока јачина, заштеда на енергија, лесна инсталација, силен отпор на корозија, добри електрични перформанси, висока универзалност и светло изглед.

  dsfeg (1) dsfeg (2)

   


 • Тема:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !