Контактирајте не

Шангај Shenyong линија производи копродукции, ООД

Шангај Shenyong Механичка технологија копродукции, ООД

адреса

Бр 85 ShenXu патот, Songjiang округ, Шангај, Кина

Е-пошта

Е-пошта:  jemzhang9@shshenyong.com

телефон

Тел: 0086-21-66163468

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

 

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !